WYSZUKAJ:

noweswiatlo.pl

Radiant Orchid kolorem roku 2014

Radiant Orchid kolorem roku 2014

Amerykański Insytut zajmujący się standaryzacją kolorów, Pantone Color Institute, wybrał już główny trend kolorystyczny na ten rok – został nim odcień 18-3224, czyli Radiant Orchid. Barwę tę specjaliści z Pantone opisują jako wyrazistą, czarującą oraz pobudzającą kreatywność.

Radiant Orchid, jak czytamy w komunikacie, rozkwita zdecydowaniem oraz magicznym ciepłem, przykuwa spojrzenie oraz rozbudza wyobraźnię. To barwa, która emanuje radością, miłością i zdrowiem.

Promienna orchidea w roku 2014 ma podbić świat mody, wnętrz, designu oraz sztuki użytkowej, tak jak w zeszłym roku udało się to wybranej przez Instytut barwie szmaragdowej. Radiant Orchid jest odcieniem bardzo ekspresyjnym i intensywnym, jako kolor wiodący we wnętrzu wygląda magicznie, ale jeśli nie jesteśmy gotowi na to, by tak zdecydowana barwa zdominowała aranżację , możemy stosować go w postaci akcentów, które dodadzą uroku każdej przestrzeni. Lawenda, róż, fiolet oraz soczysta czerwień wydobędą z niego cały urok. Równie dobrze będzie wyglądał z zieleniami, a biel oraz szarości wyciszą nieco te intensywne połączenia.

 

Wasze komentarze [3]:

Zgadzam się.

Zgadzam się.

Świetny kolor, jak akcent i podstawowy wygląda rewelacyjnie!

Ekspert
Zobacz polecanych producentów