WYSZUKAJ:

noweswiatlo.pl

Targi Światło 2016 coraz bliżej!

Targi Światło 2016 coraz bliżej!

W dniach 27-29 stycznia 2016 już po raz 24 odbędą się w Warszawie w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI największe w Europie Środkowowschodniej Targi Sprzętu Oświetleniowego – ŚWIATŁO 2016. Głównym tematem przyszłorocznych targów będzie technologia LED i OLED.

 Wydarzenie już od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem osób związanych z branżą. Stanowią  wspaniałą okazję do nawiązania cennych kontaktów biznesowych, dają możliwość zapoznania się z ofertą wystawców i ułatwiają decyzje odnośnie inwestycji. W ramach wydarzenia odbywają się ponadto szkolenia, konferencje, warsztaty oraz seminaria prezentujące m.in. najnowsze produkty w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i budowniczej.

Targi ŚWIATŁO skierowane są przede wszystkich do osób związanych z branżą – projektantów, architektów, inwestorów czy deweloperów, lecz także przedstawicieli władz samorządowych. Do tych ostatnich skierowane będą seminaria i szkolenia dotyczące oświetlenia drogowego oraz wewnętrznego i zewnętrznego obiektów publicznych.

Program Targów obejmuje seminaria o tematyce istotnej dla projektantów i architektów wnętrz. Konferencja Światło w Architekturze zostanie połączona z wręczeniem nagród za konkursy Rytm Światła i Lampa dla Małolata. Warte uwagi będzie także spotkanie ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ organizowane przy współpracy z Izbą Architektów RP oraz Stowarzyszeniem Architektów Polskich.

Organizatorem targów jest Agencja Soma, natomiast sponsorami wydarzenia firmy Spot Light
i Britop. Patronem medialnym Targów Sprzętu Oświetleniowego - Światło 2016 jest strona www.noweswiatlo.pl. 

Wasze komentarze [0]:

Nie ma jeszcze komentarzy.
Ekspert
Zobacz polecanych producentów