WYSZUKAJ:

noweswiatlo.pl

Arena Design – nowa era materiałów

Arena Design – nowa era materiałów

W dniach 17-20 lutego odbędzie się 7. edycja arena DESIGN, największego w Polsce wydarzenia poświęconego najnowszym trendom w designie. W tym roku uczestnicy skupią się na poszukiwaniu innowacyjnych materiałów.

Czy materiał jest zaledwie surowcem, czy może inspiracją do powstania dzieła? Jakie jest jego znaczenie w procesie powstawania designu i jaką rolę pełni projektant? Czy tylko projektuje rzeczy, czy też skupia się na ich nowych zastosowaniach i technologiach? Na te i wiele innych kwestii będą dyskutować uczestnicy 7. edycji arena DESIGN. W znalezieniu odpowiedzi pomogą im zaproszeni eksperci, gwiazdy designu, polscy projektanci, producenci i obserwatorzy trendów. Jako gościa specjalnego zaproszono w tym roku londyńskie studio projektowe BARBER OSGERBY, będące jednym z najczęściej nagradzanych biur projektowych.

W ramach wydarzenia odbędzie się konkurs Porta by me, adresowany do młodych projektantów. Celem konkursu będzie zaprojektowanie rozwiązań dzielących lub otwierających przestrzeń mieszkalną. To doskonała okazja dla młodych architektów, by wykazać się swoją pomysłowością. Prace można zgłaszać przez portal www.portabyme.pl.

Więcej informacji o arena DESIGN na stronie www.arenadesign.pl

Wasze komentarze [0]:

Nie ma jeszcze komentarzy.
Ekspert
Zobacz polecanych producentów