WYSZUKAJ:

noweswiatlo.pl

Tablica na ścianie?

Tablica na ścianie?

Aranżując przestrzeń własnego domu czy mieszkania poszukujemy rozwiązań, które nadadzą wnętrzom unikalnego klimatu oraz pozostaną w zgodzie z nowoczesnym designem. Często wystarczy jeden interesujący element, by stworzyć w pomieszczeniu niepowtarzalny wystrój. W dzisiejszym artykule przedstawiamy pomysł na ciekawą aranżację ściany.

Naszą propozycją na urozmaicenie aranżacji jest pomalowanie części ściany farbą tablicową. Jest to prosty sposób na stworzenie ściennej tablicy, po której możemy pisać białą kredą. Takie rozwiązanie sprawdzi się w nowoczesnej kuchni - przełamie jej chłód oraz nada nieco żartobliwego charakteru. Możemy umieścić na niej przepis na ulubione ciasto lub menu na bieżący tydzień, albo po prostu narysowac coś wesołego. Farbą tablicową mozna pomalować również fronty szafek, tworząc na nich powierzchnie do pisania.

Tablica świetnie sprawdzi się równiez w pokoju dziecka oraz nastolatka. Maluchy będą mogły rysować po ścianach do woli, a uczniowie zapisywać wazniejsze wzory lub daty do zapamiętania.W przedpokoju natomiast na takiej tablicy przy wyjściu można wylistować rzeczy, bez których lepiej się nie ruszać z domu, a o których łatwo zapomnieć. 

Wasze komentarze [1]:

Witam, gdzie można kupić ten wieszak z siedmioma małymi tablicami? Chciałabym dowiedzieć się jakie są jego wymiary i cena.

Ekspert
Zobacz polecanych producentów