WYSZUKAJ:

noweswiatlo.pl

Aktualności

RSS
13 Maja 2016

Zbliżają się Targi Designu WZORY!

W dniu 14 maja 2016 r. odbędzie się wiosenna edycja Targów Designu WZORY. Na wydarzeniu pojawi się wielu młodych, pochodzących ze Śląska projektantów, którzy pragną przedstawić odwiedzającym, tradycję swojego regionu w całkiem nowej odsłonie.

czytaj dalej >
06 Kwietnia 2016

Salone del Mobile w Mediolanie

Wielkie wydarzenie dla fanów designu! W dniach 12-17 kwietnia 2016 Międzynarodowe Targi Meblowe w Mediolanie otworzą swoje podwoje dla największych projektantów i producentów branży meblowej . 

czytaj dalej >
18 Listopada 2015

Targi Światło 2016 coraz bliżej!

W dniach 27-29 stycznia 2016 już po raz 24 odbędą się w Warszawie w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI największe w Europie Środkowowschodniej Targi Sprzętu Oświetleniowego – ŚWIATŁO 2016. Głównym tematem przyszłorocznych targów będzie technologia LED i OLED.

czytaj dalej >
12 Sierpnia 2015

Konkurs Eko Lampa w Mieszkaniu

Na stronie Targów Światło ogłoszono kolejną edycję konkursu „Eko Lampa w Mieszkaniu”. Zadaniem postawionym przed uczestnikami jest zaprojektowanie oryginalnego oświetlenia wnętrza mieszkalnego.

czytaj dalej >
30 Kwietnia 2015

Relacja z targów Euroluce 2015 w Mediolanie

W dniach 14-19 kwietnia 2015 roku w Mediolanie odbyła się 28. edycja targów Euroluce – Międzynarodowej Wystawy Oświetleniowej. Impreza wpisała się w ogłoszony przez UNESCO Międzynarodowy Rok Światła 2015, prezentując nie tylko innowacje technologiczne i nowoczesny design, ale także udzielając głosu artystycznemu i filozoficznemu podejściu do zagadnienia.

czytaj dalej >
22 Kwietnia 2015

Po Targach ŚWIATŁO 2015…

Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego Światło już na stałe wpisały się w kalendarz imprez targowych w Polsce i za granicą, a ich misja edukacyjna zaowocowała pojawieniem się nowej jakości w branży. W trakcie XXIII edycji miały miejsce dziesiątki spotkań i warsztatów, szkoleń i konferencji dotyczących światła, trendów w oświetleniu oraz nowych technologii. Dziś przestawiamy krótkie podsumowanie tego wydarzenia.

czytaj dalej >
22 Stycznia 2015

Arena Design – nowa era materiałów

W dniach 17-20 lutego odbę dzie się 7. edycja arena DESIGN, największego w Polsce wydarzenia poświęconego najnowszym trendom w designie. W tym roku uczestnicy skupią się na poszukiwaniu innowacyjnych materiałów.

czytaj dalej >
16 Stycznia 2015

Co nowego na Targach ŚWIATŁO 2015?

Do targów ŚWIATŁO 2015 pozostało 70 dni. Organizatorzy jak co roku zapewnią uczestnikom serię ciekawych szkoleń i konferencji dla osób zainteresowanych nowymi technologiami i trendami w oświetleniu. W tym roku specjalna uwaga zostanie poświęcona technologii LED.

czytaj dalej >
07 Listopada 2014

Rusza konkurs DOMINacja modnych wnętrz!

Ruszyła I edycja konkursu dla architektów ,,DOMINacja modnych wnętrz”, w którym nagrodą główną jest najnowszy model iPhone6. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy do 30 listopada wysłać autorski projekt modnego wnętrza, stworzony z wykorzystaniem paneli Faus lub podłóg bambusowych, klamek DOMINO oraz wybranego modelu drzwi. 

czytaj dalej >
23 Października 2014

Designblok – odświeżone oblicze klasycznej Pragi

Złota Praga w wyobraźni turystów to miasto stu wież. Tą klasyczną metropolię Europy Środkowej wyróżnia także wyjątkowy festiwal poświęcony designowi, który co roku przyciąga uwagę prawdziwych pasjonatów. Niedawno zakończyła się 16. edycja DESIGNBLOK.

czytaj dalej >
22 Października 2014

Nowe Światło patronem Targów ŚWIATŁO 2015

Mamy zaszczyt poinformować, że zostaliśmy patronem medialnym Targów ŚWIATŁO 2015, które odbędą się w dniach 25 – 27 marca 2015 roku w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI. Nie jest to kwestią przypadku, gdyż idea targów ŚWIATŁO jest nam szczególnie bliska. 

czytaj dalej >
07 Października 2014

Targi World Hotel zakończone

VII Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2014 już za nami. Podczas wydarzenia skierowanego ekskluzywnie do osób z sektora hotelarskiego można było się zapoznać z całym spektrum nowoczesnych rozwiązań urządzania wnętrz. Swoim patronatem wydarzenie objął Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Gospodarki, Janusz Piechociński.

czytaj dalej >
Ekspert
Zobacz polecanych producentów